Gewo Alvaro Robles OFF

Nowy produkt

Speed: 96
Control: 90
Characteristics: Offensiv
Weight (g): 90
Layers: 7

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Więcej informacji

Zapytany o GEWO Alvarao Robles, ten hiszpański gracz klasy światowej powiedział: "Ta deska jest doskonale dostosowana do mojego agresywnego stylu gry, ale nie pozostawia nic do życzenia w odniesieniu do czucia. Z tą deską, nie mogę już obwiniać rakietki za swoje porażki."
Ta 7-warstwowa deska bez carbonu (Limba / Samba) zapewnia doskonałe czucie od samego początku bez żadnych kompromisów dotyczących prędkości. To jest kluczowe dla wielu graczy: Czy mogę polegać na moim sprzęcie w trudnych sytuacjach? Według Alvaro MOGĘ!
Najważniejsze cechy GEWO Alvaro Robles OFF to poczucie bezkompromisowości i równa charakterystyka odbicia. Duża prędkość, doskonałe wyważenie i najwyższa kontrola, dzięki tej desce można praktycznie prowadzić piłkę nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach: Największym wyzwaniem dla naszych twórców było znalezienie idealnej kombinacji tych funkcji. Nawiązując współpracę z najlepszymi producentami na całym świecie, GEWO doskonale sprostało temu wyzwaniu.

Wspólna pasja - Rezultatem jest w pełni zrównoważona deska GEWO Alvaro Robles OFF wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, specjalnie przetestowanych warstw drewna.

Pro Player Series 100% GEWO - wszystko, czego potrzebujesz, aby grać jak najlepiej.

Inne marki płacą za gwiazdy. GEWO cały czas inwestuje w rozwój młodych graczy i przyszłość tenisa stołowego. GEWO oferuje młodym graczom idealny punkt wyjścia do udanej przyszłości np. poprzez współpracę z niezależnymi ośrodkami szkoleniowymi tj. LIEBHERR Masters College w Ochsenhausen. Oprócz optymalnego otoczenia i wysokiej klasy szkolenia, indywidualne doradztwo i wspólny rozwój materiałów również stanowią część udanego partnerstwa. Wszyscy gracze kontraktowi GEWO biorą udział w procesach rozwoju GEWO i wnieśli znaczący wkład w produkty zaprojektowane specjalnie w celu spełnienia ich osobistych wymagań dotyczących stylu gry.
Czysta pasja do tenisa stołowego. Pro-Player-Series 100% GEWO!

Opinie

Napisz opinię

Gewo Alvaro Robles OFF

Gewo Alvaro Robles OFF

Speed: 96
Control: 90
Characteristics: Offensiv
Weight (g): 90
Layers: 7