Obniżka! Gewo Nexxus XT PRO 48 Zobacz większe

Gewo Nexxus XT PRO 48

Nowy produkt

Speed: 126
Control: 90
Spin: 123

Więcej szczegółów

134,75 zł brutto

-23%

175,00 zł brutto

Więcej informacji

odstawą były długoterminowe serie testowe z najciaśniejszymi tolerancjami cech geometrycznych i odtwarzających w różnych warunkach: rezultatem było dokładne dostrojenie na nowym poziomie. Naszą misją jest stworzenie gumy o najwyższej precyzji, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego tenisa stołowego. Tak więc, gdy użyjesz GEWO Nexxus Pro z najnowocześniejszą technologią (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.), wiesz, że otrzymasz: NAJLEPSZY PRODUKT.
Ostatnie osiągnięcia fizyczne (np. Nowe piłki) i doświadczenie zdobyte podczas długoterminowego projektowania i testowania serii na całym świecie (z udziałem wielu najlepszych graczy i talentów GEWO oraz trenerów z różnych dziedzin) doprowadziły do jednego celu: seria gum "nexxTT Generation". Teraz z dumą ogłaszamy: misja zakończona!

Potężny. Made for Speed.
Pakiet mocy serii Nexxus Maksymalna dynamika i trajektoria lotu w połączeniu z ogromnym efektem katapultowania to główne cechy tej gumy. Technologia FLEX-TEC zapewnia maksymalną prędkość, a górny powierzchnia DGC40 + 2.0 gwarantuje spójne i niezawodne sprzężenie, gdy rakietka uderza w piłkę. Zwłaszcza jeśli jest używana z maXXimum grubością gąbki (2,3 mm), ten pakiet mocy rozwija cały swój potencjał mocy i energii. Pomimo szybkości i dynamiki twardej gąbki o twardości 48 °, GEWO Nexxus XT Pro 48 zapewnia zadziwiające odczucie dzięki chwytliwemu okładzinie i niewiarygodną niezawodność dla pasywnych pociągnięć używanych w nowoczesnych sytuacjach/.
Rodzaj gracza / funkcje:
. Płaska i bezpośrednia trajektoria charakteryzuje ten pakiet napędowy.
. Atakując gumę ze zoptymalizowaną prędkością i funkcjami katapulty, rozwijając swoją pełną moc i moc, gdy osiąga limit. Bezkompromisowa siła ataku!
. Idealny dla współczesnych atakujących, polegających na dynamicznym, skoncentrowanym na szybkości, zbliżaniu się do stołu i połowie odległości w grze topspin.

nexxTT / N.E.P (Nano.Elastic.Plus) / Maxximum.Power.Play.
Z powodu stałych dostosowań produktów, np. wprowadzenie nowych kulek ABS, gumy musiały być dostosowane do tych trendów. Najnowsza generacja kulek wytwarza mniej obrotów i prędkości. Aby zrekompensować tę stratę w rotacji i prędkości, masz dwie opcje: Dostosuj swoją technikę lub swój materiał. GEWO ma na celu wspieranie niezbędnych dostosowań fizycznych za pomocą innowacyjnych podejść do rozwiązania: cienki arkusz górny o wysokiej przyczepności (nexxTT) kompensujący utratę prędkości i rotacji z nieodłączną dynamiką i wyższym napięciem (N.E.P.). Dodatkowo, średnia porowatość, dynamiczna gąbka, która w zależności od wybranego wariantu wydajności (XT -> prędkość, EL -> spin), sprawia, że seria Nexxus Pro jest prawdziwym "Monstrum energetycznym", szczególnie maXXimum grubości (2,2 mm / 2,3 mm = Maxximum.Power.Play.).

DGC40 + 2.0
Jednym z czynników sukcesu kauczuków GEWO HYPE EL / XT / KR była innowacyjna technologia blach grubych DGC40 +. DGC40 + oznacza stałe, niezawodne sprzężenie po kontakcie z piłką, a przyczepna powierzchnia zapobiega "ślizganiu się" piłki. Wprowadzenie najnowszej generacji kulek (np. GEWO Select Pro 40+ ***) wymaga jednak dalszego rozwoju i adaptacji górnych arkuszy. Wynik: DGC40 + "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. Górny arkusz został specjalnie opracowany i dostosowany do wymagań najnowszych generacji piłek. Jeśli nie pójdziesz dalej, cofniesz się!

FlexTech
Elastyczna gąbczasta / gumowa konstrukcja FLEX-TECH (XT), opracowana specjalnie dla GEWO, zapewnia imponującą prędkość. Gumki z serii XT w połączeniu z górną warstwą DGC40 + 2.0 zmieniają prędkość topspinów przeciwnika w energię i ponownie uwalniają tę energię w swoim własnym skoku, gdy piłka opuszcza nietoperza. Głowice pryszcza w gumie są umieszczone w większej odległości od siebie i są nieco cieńsze niż w gumach EL. Te gumy koncentrują się przede wszystkim na prędkości.

Elastyczna guma
Kauczuk EL (guma elastyczna), pomimo swojej zwartości zapewnia świetne sprzężenie zwrotne kuli i unikalne odczucie. Wszystkie kauczuki z tej serii są przeznaczone do spinowania. Głowice pryszcza w gumie są rozmieszczone w mniejszej odległości od siebie i są nieco grubsze niż w gumach XT. Jeśli chodzi o generowanie spinu, górna warstwa DGC40 + 2.0 rozwija swoją prawdziwą siłę (wysoce niezawodne sprzężenie i maksymalny spin), ponieważ zapewnia nieco większy obszar styku przy kontakcie z piłką. Ciesz się nowym doświadczeniem!

Opinie

Napisz opinię

Gewo Nexxus XT PRO 48

Gewo Nexxus XT PRO 48

Speed: 126
Control: 90
Spin: 123