Obniżka! Gewo Nexxus EL PRO 48 Zobacz większe

Gewo Nexxus EL PRO 48

Nowy produkt

Speed: 125
Control: 91
Spin: 124

Więcej szczegółów

134,75 zł brutto

-23%

175,00 zł brutto

Więcej informacji

odstawą były długoterminowe serie testowe z najciaśniejszymi tolerancjami cech geometrycznych i odtwarzających w różnych warunkach: rezultatem było dokładne dostrojenie na nowym poziomie. Naszą misją jest stworzenie gumy o najwyższej precyzji, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego tenisa stołowego. Tak więc, gdy użyjesz GEWO Nexxus Pro z najnowocześniejszą technologią (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.), wiesz, że otrzymasz: NAJLEPSZY PRODUKT.
Ostatnie osiągnięcia fizyczne (np. Nowe piłki) i doświadczenie zdobyte podczas długoterminowego projektowania i testowania serii na całym świecie (z udziałem wielu najlepszych graczy i talentów GEWO oraz trenerów z różnych dziedzin) doprowadziły do jednego celu: seria gum "nexxTT Generation". Teraz z dumą ogłaszamy: misja zakończona!

Najlepsze rozwiązanie. Szczegóły mają znaczenie.
Klasa główna serii Nexxus. GEWO Nexxus EL Pro 48 zaskoczy Cię: czy szybkie, mocne topspiny otwierające, czy wolniejsze, skupione na spinach rajdy: żaden problem z tym high-endowym rozwojem. W zasadzie poczujesz, jak kulka "zagłębia się" w gumę. Wreszcie będziesz w stanie zaatakować przeciwnika za pomocą otwieracza o dużej mocy. Precyzyjne topspiny, wszechstronny atak, bogate w warianty serw / zwroty - ta skoncentrowana na spinie kauczukowa moc nie pozostawia nic do życzenia. Chwytliwy i elastyczny wierzchni arkusz gumowy zapewnia maksymalne sprzężenie piłki we wszystkich atakujących akcjach.

Rodzaj gracza / funkcje:
. Spin-ofensyjny pakiet mocy w serii GEWO Nexxus Pro: fantastyczny styl i bezpośrednie opinie.
. Zorientowany na wirowanie, wybuchowy, elastyczny, chwytliwy górny arkusz gumy DGC40 + 2.0 z bardzo dobrymi właściwościami sprzęgającymi - krótko mówiąc: idealny partner dla wydajnych graczy.
. Dla graczy, którzy szukają niezawodnego partnera w sytuacjach maksymalnych osiągów i starają się zdobyć punkty dzięki potężnej, aktywnej grze. Mocne strony: zmienny, nowoczesny, spin-ofensywny tenis stołowy
nexxTT / N.E.P (Nano.Elastic.Plus) / Maxximum.Power.Play.
Z powodu stałych dostosowań produktów, np. wprowadzenie nowych kulek ABS, gumy musiały być dostosowane do tych trendów. Najnowsza generacja kulek wytwarza mniej obrotów i prędkości. Aby zrekompensować tę stratę w rotacji i prędkości, masz dwie opcje: Dostosuj swoją technikę lub swój materiał. GEWO ma na celu wspieranie niezbędnych dostosowań fizycznych za pomocą innowacyjnych podejść do rozwiązania: cienki arkusz górny o wysokiej przyczepności (nexxTT) kompensujący utratę prędkości i rotacji z nieodłączną dynamiką i wyższym napięciem (N.E.P.). Dodatkowo, średnia porowatość, dynamiczna gąbka, która w zależności od wybranego wariantu wydajności (XT -> prędkość, EL -> spin), sprawia, że seria Nexxus Pro jest prawdziwym "Monstrum energetycznym", szczególnie maXXimum grubości (2,2 mm / 2,3 mm = Maxximum.Power.Play.).

DGC40 + 2.0
Jednym z czynników sukcesu kauczuków GEWO HYPE EL / XT / KR była innowacyjna technologia blach grubych DGC40 +. DGC40 + oznacza stałe, niezawodne sprzężenie po kontakcie z piłką, a przyczepna powierzchnia zapobiega "ślizganiu się" piłki. Wprowadzenie najnowszej generacji kulek (np. GEWO Select Pro 40+ ***) wymaga jednak dalszego rozwoju i adaptacji górnych arkuszy. Wynik: DGC40 + "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. Górny arkusz został specjalnie opracowany i dostosowany do wymagań najnowszych generacji piłek. Jeśli nie pójdziesz dalej, cofniesz się!

FlexTech
Elastyczna gąbczasta / gumowa konstrukcja FLEX-TECH (XT), opracowana specjalnie dla GEWO, zapewnia imponującą prędkość. Gumki z serii XT w połączeniu z górną warstwą DGC40 + 2.0 zmieniają prędkość topspinów przeciwnika w energię i ponownie uwalniają tę energię w swoim własnym skoku, gdy piłka opuszcza nietoperza. Głowice pryszcza w gumie są umieszczone w większej odległości od siebie i są nieco cieńsze niż w gumach EL. Te gumy koncentrują się przede wszystkim na prędkości.

Elastyczna guma
Kauczuk EL (guma elastyczna), pomimo swojej zwartości zapewnia świetne sprzężenie zwrotne kuli i unikalne odczucie. Wszystkie kauczuki z tej serii są przeznaczone do spinowania. Głowice pryszcza w gumie są rozmieszczone w mniejszej odległości od siebie i są nieco grubsze niż w gumach XT. Jeśli chodzi o generowanie spinu, górna warstwa DGC40 + 2.0 rozwija swoją prawdziwą siłę (wysoce niezawodne sprzężenie i maksymalny spin), ponieważ zapewnia nieco większy obszar styku przy kontakcie z piłką. Ciesz się nowym doświadczeniem!

Opinie

Napisz opinię

Gewo Nexxus EL PRO 48

Gewo Nexxus EL PRO 48

Speed: 125
Control: 91
Spin: 124