Obniżka! Gewo Nexxus EL PRO 43 Zobacz większe

Gewo Nexxus EL PRO 43

Nowy produkt

Speed: 118
Control: 96
Spin: 128

Więcej szczegółów

134,75 zł brutto

-23%

175,00 zł brutto

Więcej informacji

odstawą były długoterminowe serie testowe z najciaśniejszymi tolerancjami cech geometrycznych i odtwarzających w różnych warunkach: rezultatem było dokładne dostrojenie na nowym poziomie. Naszą misją jest stworzenie gumy o najwyższej precyzji, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego tenisa stołowego. Tak więc, gdy użyjesz GEWO Nexxus Pro z najnowocześniejszą technologią (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.), wiesz, że otrzymasz: NAJLEPSZY PRODUKT.
Ostatnie osiągnięcia fizyczne (np. Nowe piłki) i doświadczenie zdobyte podczas długoterminowego projektowania i testowania serii na całym świecie (z udziałem wielu najlepszych graczy i talentów GEWO oraz trenerów z różnych dziedzin) doprowadziły do jednego celu: seria gum "nexxTT Generation". Teraz z dumą ogłaszamy: misja zakończona!

GEWO Nexxus EL Pro 43 to idealne połączenie maksymalnej przyczepności powierzchniowej (DGC40 + 2.0) i całej mocy, której potrzebujesz do nowoczesnych technik spin-ofensywnych. Tworzy elastycznie rozciągający się środek serii GEWO Nexxus EL Pro i pokazuje jej zalety, szczególnie w sytuacjach bogatych w różne odmiany spinów. Zalety: bezpieczne otwieranie, maksymalne kulkowe sprzężenie zwrotne dzięki miękkiemu dotykowi, zarówno podczas ataku jak i biernej gry. Mnóstwo spinu i swerve w sytuacjach serwowania / zwrotu dzięki wierzchowi z blachy spex nexxTT.

Rodzaj gracza / funkcje:
. Wysoka trajektoria, mniej podatności na błędy podczas grania do limitu; ze swoją gąbką EL o średniej twardości 43 °, która jest spinowana, to prawdziwa uniwersalna seria Nexxus Pro.
. Idealny dla współczesnych ofensywnych graczy preferujących elastyczne materiały do ich bogatych w różne warianty stylów gry.
. Dla graczy, którzy chcą wygrać swoje punkty poprzez precyzyjne ustawienie piłki i spin, a nie maksymalną prędkość końcową.
nexxTT / N.E.P (Nano.Elastic.Plus) / Maxximum.Power.Play.
Z powodu stałych dostosowań produktów, np. wprowadzenie nowych kulek ABS, gumy musiały być dostosowane do tych trendów. Najnowsza generacja kulek wytwarza mniej obrotów i prędkości. Aby zrekompensować tę stratę w rotacji i prędkości, masz dwie opcje: Dostosuj swoją technikę lub swój materiał. GEWO ma na celu wspieranie niezbędnych dostosowań fizycznych za pomocą innowacyjnych podejść do rozwiązania: cienki arkusz górny o wysokiej przyczepności (nexxTT) kompensujący utratę prędkości i rotacji z nieodłączną dynamiką i wyższym napięciem (N.E.P.). Dodatkowo, średnia porowatość, dynamiczna gąbka, która w zależności od wybranego wariantu wydajności (XT -> prędkość, EL -> spin), sprawia, że seria Nexxus Pro jest prawdziwym "Monstrum energetycznym", szczególnie maXXimum grubości (2,2 mm / 2,3 mm = Maxximum.Power.Play.).

DGC40 + 2.0
Jednym z czynników sukcesu kauczuków GEWO HYPE EL / XT / KR była innowacyjna technologia blach grubych DGC40 +. DGC40 + oznacza stałe, niezawodne sprzężenie po kontakcie z piłką, a przyczepna powierzchnia zapobiega "ślizganiu się" piłki. Wprowadzenie najnowszej generacji kulek (np. GEWO Select Pro 40+ ***) wymaga jednak dalszego rozwoju i adaptacji górnych arkuszy. Wynik: DGC40 + "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. Górny arkusz został specjalnie opracowany i dostosowany do wymagań najnowszych generacji piłek. Jeśli nie pójdziesz dalej, cofniesz się!

FlexTech
Elastyczna gąbczasta / gumowa konstrukcja FLEX-TECH (XT), opracowana specjalnie dla GEWO, zapewnia imponującą prędkość. Gumki z serii XT w połączeniu z górną warstwą DGC40 + 2.0 zmieniają prędkość topspinów przeciwnika w energię i ponownie uwalniają tę energię w swoim własnym skoku, gdy piłka opuszcza nietoperza. Głowice pryszcza w gumie są umieszczone w większej odległości od siebie i są nieco cieńsze niż w gumach EL. Te gumy koncentrują się przede wszystkim na prędkości.

Elastyczna guma
Kauczuk EL (guma elastyczna), pomimo swojej zwartości zapewnia świetne sprzężenie zwrotne kuli i unikalne odczucie. Wszystkie kauczuki z tej serii są przeznaczone do spinowania. Głowice pryszcza w gumie są rozmieszczone w mniejszej odległości od siebie i są nieco grubsze niż w gumach XT. Jeśli chodzi o generowanie spinu, górna warstwa DGC40 + 2.0 rozwija swoją prawdziwą siłę (wysoce niezawodne sprzężenie i maksymalny spin), ponieważ zapewnia nieco większy obszar styku przy kontakcie z piłką. Ciesz się nowym doświadczeniem!

Opinie

Napisz opinię

Gewo Nexxus EL PRO 43

Gewo Nexxus EL PRO 43

Speed: 118
Control: 96
Spin: 128