Obniżka! Gewo Neoflexx eFT 48 Zobacz większe

Gewo Neoflexx eFT 48

Nowy produkt

Speed: 98
Control: 94
Spin: 112

Więcej szczegółów

111,00 zł brutto

-34,00 zł

145,00 zł brutto

Więcej informacji

Aby naprawdę zagrać jak najlepiej, najpierw musisz znaleźć odpowiednią gumę. Na szczęście istnieje prosty wybór dla optymalnej wydajności - GEWO Neoflexx eFT. Nowe standardowe opakowanie to idealne połączenie wszechstronności, kontroli i szybkości. Eco-boost (eTec) to system, dzięki któremu okładzina ma takiej właściwości. eTec gwarantuje dokładne umieszczenie, zabawę i kontrolę we wszystkich sytuacjach - dostępne warianty: eFt 48, eFT 45 i FT40.

Jedna rzecz dotycząca okładzin stała się bardzo jasna podczas wielu spotkań produktowych i serii testowych z udziałem naszego zespołu trenerów GEWO: To nie najszybsza guma czyni mistrza. "To takie proste: aby odnieść sukces, potrzebujesz tylko gumy, na której możesz polegać w każdej sytuacji, aby zdobyć więcej punktów niż przeciwnik". Ta okładzina zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, przy doskonałym stosunku kosztów do wydajności.
Wszechstronny w serii eco-boost GEWO. Dla graczy szukających idealnej kombinacji zalet i kontroli "klasycznych gum" i cech wysokowydajnych gum opartych na Tensorze. Właśnie to zapewnia eco-Boost GEWO: umiarkowana prędkość atakowania topspinem, miękka i elastyczna górna warstwa gumy oraz duża niezawodność i kontrola. Więcej wyczucia, dłuższy czas kontaktu z piłką i wyższe wartości rotacji są głównymi cechami ekonomicznej gumy Tensorowej GEWO Neoflexx eFT 48. Od wprowadzenia nowych piłek wielu graczy szuka nowej gumy spełniającej ich specjalne wymagania: to zapotrzebowanie, opracowaliśmy nowy kauczuk z nową technologią powierzchni DGC40 + o chropowatej fakturze powierzchni dla znacznie lepszej przyczepności piłeczki do większej rotacji - niezbędny w nowoczesnym tenisie stołowym. Nowa różowa gąbka NEAS zapewnia wystarczającą prędkość we wszystkich natrętnych ruchach i została opracowana i dokładnie przetestowana przez wyjątkowego koreańskiego gracza Yoo Nam Kyu. Dzięki nowej geometrii czopów i gąbce GEWO o twardości 48 ° kauczuk idealnie dopasowuje się do kontaktu z piłeczką, zapewniając w ten sposób moc (eSpeed) i przyczepność (DGC40 +) we wszystkich sytuacjach.

Opinie

Napisz opinię

Gewo Neoflexx eFT 48

Gewo Neoflexx eFT 48

Speed: 98
Control: 94
Spin: 112